معرفی مکان های دیدنی تهران در فصل پاییز

مکان های دیدنی تهران در فصل پاییز

زمانی که شهر لباس رنگارنگ پاییزی خود را به تن می کند به یک تابلوی هنری تبدیل می شود که پر است از نقش و نگار های متفاوت. اگر در فصل پاییز فقط به فکر خانه نشینی باشید و حتی یک بارم به فکر کردن تهران گردی نیوفتاده اید، باید بگم یکی از بزرگ ترین اشتباهات زندگی خودتان رو مرتکب شده اید.

جاهای دیدنی تهران در شب؛ شبگردی در کوچه پس کوچه های پایتخت

جاهای دیدنی تهران در شب

شهر تهران به ترافیک و شلوغی و سرو صدای بوق ماشین ها و آلودگی هواش است که شهرت دارد. ولی دور از تمام این موارد قشنگی هایی دارد که نمی توان از آنها چشم پوشی کرد. خیابان ولیعصر با اون درختان تنومندش یا خیابان انقلاب با کافه های بزرگ و کوچکش و حتی خیابان سی تیر با غذا های خیابانیش.

8 تا از مکان های مذهبی تهران

مکان های مذهبی تهران

در بین تمام دود و دم و شلوغی شهر تهران مکان هایی وجود دارد که در عین سادگی بسیار آرامش بخش است. گاهی انسان نیاز دارد با خود و خدای خود خلوتی داشته باشد و چه جایی بهتر از مکان های مذهبی تهران برای این خلوت دو نفره.

آثار تاریخی تهران؛ معرفی قدیمی‌ترین دیدنی‌های تهران

آثار تاریخی تهران

تهران به عنوان یکی از شهر های قدیمی و مهم ایران همیشه در تلاطم روزگار خوشی ها و ناخوشی های زیادی را به خود دیده است. تهران همانند یک مداد رنگی هزار رنگ است. به هر طرف شهر که نگاه کنید یکی از این هزار رنگ را می توانید مشاهده کنید.

5 تا از تفریحات مناسب سن کودکان در تهران

تفریحات مناسب سن کودکان در تهران

تهران، پایتخت ایران، یک شهر پرجمعیت و پرانرژی است که برای کودکان انواع فعالیت‌ها و تفریحات مناسب وجود دارد. از پارک‌ها و فضاهای سبز گرفته تا شهربازی‌ها، موزه‌ها و سینماها، کودکان در تهران می‌توانند از تجربه‌های جذاب و آموزشی لذت ببرند.

5تا از تفریحات ترسناک تهران

تفریحات ترسناک تهران

تهران، پایتخت ایران، شهری پر از زندگی، شور و هیجان است. علاوه بر جاذبه‌های فرهنگی و تاریخی، تهران نیز مجموعه‌ای از تفریحات ترسناک را برای علاقه‌مندان به تجربه ترس و هیجان فراهم کرده است.

8 تفریح لاکچری در تهران | تصاویر،توضیحات ،خرید بلیط

گلف انقلاب

تهران، پایتخت ایران، شهری پرجنب و جوش است که از زمان‌های گذشته به عنوان مرکز فرهنگی، تاریخی و تجاری کشور معروف بوده است. در طول سال‌ها، تهران توانسته است خود را به یک مقصد گردشگری متنوع تبدیل کند و به توریست‌ها انواع فعالیت‌های تفریحی را ارائه دهد. در این مقاله، به معرفی تفریحات لاکچری تهران می‌پردازیم که برای آنهایی که به دنبال تجربه‌های لوکس و نشاط‌بخش هستند، بسیار جذاب خواهد بود.

14 مورد از مکان های گردشگری کیش

کشتی یونانی

کیش یکی از جاذبه‌های گردشگری مهم در کشورمان است که هر ساله بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی را به سواحل زیبا و تفریحات فراوان خود جذب می‌کند. با داشتن تنوع فراوان در فعالیت‌های تفریحی و امکانات متنوع، کیش تبدیل به یک مقصد برتر برای تفریح و استراحت شده است.

آخر هفته کجا بریم در تهران

کاخ گلستان

تهران، پایتخت ایران، شهری پرجنب و جوش است که همیشه گردشگران بسیاری را به خود جذب می‌کند. با تنوع فراوانی از جاذبه‌های گردشگری، این شهر توانسته است نقطه مقصدی محبوب برای سفرهای آخر هفته باشد.

خرید بلیط شهربازی دریاچه

دریاچه چیتگر

یک دریاچه در شمال غرب تهران و در محدوده شهرداری منطقه 22 که از شمال شرق به بزرگراه همت و آزادگان، از جنوب و جنوب غربی به پارک جنگلی چیتگر محدود می شود که به آن دریاچه شهدای خلیج فارس می گویند.